İşi Uzmanına Bırakın

İşi Uzmanına Bırakın
Hakkımızda

İşi Uzmanına Bırakın

Ekrem Halı Yıkama… Ekrem Halı Yıkama olarak öncelikli hedefimiz; kaliteli hizmet, güvenli ve garantili temizlik ve müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti ile yola çıkan firmamız, temizliğin sadece yıkamadan ibaret olmadığını benimsemiş ve özel deterjanlar kullanarak hizmet anlayışına gerçek temizlik ve hijyen kurallarını eklemiştir. Verdiğimiz hizmetler konusunda şikayetlerinizi bize, memnuniyetinizi sevdiklerinize iletiniz. Hafta içi her gün 08.30 – 20.00 arası tüm soru, şikâyet ve öneri ve isteklerinizi iletebilir, fiyat bilgisi alabilir ve anında hizmet siparişinizi verebilirsiniz.

Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası Otomatik halı yıkama makinası demek yukarıdan su ve deterjan verilip halının fırçalanması anlamına gelmiyor. Nasıl ki evdeki çamaşır makinasında yünlü, pamuklu, akrelik, beyaz, renkli çamaşırlar için ayrı programlar seçiliyorsa otomatik halı yıkama makinasında da üretilen bütün halılar için ayrı ayrı programlar olmak zorundadır. Bu da bir makina halısının yıkanması sırasında fırça devri, fırçanın sertliği ve baskısı, halı şampuanı seçimi ve zaman ayarı gibi faktörlerin önemli yer teşkil ettiğini gösterir. Örnek verilmesi gerekirse makina halıları yıkarken hem disk hem de rulo fırçalar otomatik olarak devreye girmelidir. El dokuma halısı veya şagi halılar yıkanacağı zaman ise halının deforme olmaması için yumuşak fırçalar devreye girmeli, halıya uygulanan baskı otomatik bir şekilde uygulanmalıdır. Son olarak uzmanların tavsiyesini göz önüne alarak halınızı yılda bir kaç kez profesyonel temizlik ve bakımı yapan halı yıkamacılara götürün.

1. Aşama: Toz Alma Makinası Halılarınız İlk Aşamada Tam Otomatik Toz Alma Makinalarında İşlemden Geçirilir Böylece Yıkama Esnasında Oluşabilecek Leke vb. Risklerin Önüne Geçilmiş Olur... 2. Aşama: Tam Otomatik Yıkama Tam Otomatik Makinelerde Yıkama ve Durulama İşleminden Geçer... 3. Aşama: Kurutma Tamamen Hijyenik Koşullarda Yıkandıktan Sonra Kurutma İşlemine Geçilir... 4. Aşama: Paketleme Kurutma İşlemi de Bittikten Sonra Paketleme İşlemine Geçilir ve Teslimata Hazır Hale Getirilir...

Bu İnternet Sitesinin Web Tasarım, Yazılım ve Google Çalışmaları Elazığ PERS Web Tasarım Tarafından Yapılmaktadır.